< chcemiecstrone.pl  />

Polecają nas

Przedsiębiorstwo komputerowe SIGMA

Wykonana strona: www.sigmabrzeg.pl

Mieliśmy starą stronę która nie była dostosowana do telefonów komórkowych a w dzisiejszych czasach do wręcz rzecz obowiązkowa. Zwróciliśmy się z prośbą o jej odświeżenie i dostosowanie do obecnych wymagań. Poszło szybko sprawnie i terminowo! Polecamy serdecznie!

Arkadiusz Parma
sigmabrzeg.pl
Studio wizażu i charakteryzacji Czarna-art

Wykonana strona: czarna-art.pl

Mimo tego, że nie miałam zielonego pojęcia o tym jak założyć własną stronę i jak ona działa - Kamil spotkał się ze mną i wysłuchał czego oczekuje a po kilku dniach dostałam gotową stronę z której jestem bardzo zadowolona!
Kamila Krukowska
czarna-art.pl
Producent mebli Nina Meble

Wykonana strona: nina-meble.pl

Ostatnia wersja mojej strony powstała ponad 10 lat temu i w niczym nie przypominała nowoczesnych stron mojej konkurencji. Potrzeba zmiany była bardzo duża ale nigdy nie było na to czasu aż znajomy polecił mi usługi Kamila, który powiedział czego ode mnie potrzebuje a reszta przebiegła szybko i sprawnie. Jestem zadowolony i na pewno będę polecał!

Sebastian Szczygielski
nina-meble.pl
Przedsiębiorstwo prac alpinistycznych Climb And Work

Wykonana strona: climbandwork.pl

Zaledwie dwa spotkania i kilka telefonów wystarczyło aby moja strona ukazała się w internecie. Kamil dobrze rozumie klienta nawet gdy ten do końca sam nie wie czego chce. Po prostu przekazałem materiały, trochę pogadałem a po tygodniu miałem gotową stronę!

Krzysiek Wojstkowski
climbandwork.pl