< chcemiecstrone.pl />

strony internetowe | programowanie | web development

< chcemiecstrone.pl />

strony internetowe | programowanie | web development

Utrzymanie i prowadzenie stron internetowych

Jeśli potrzebują Państwo kogoś kto:

Zapraszamy do nas! Od wielu lat oferujemy naszym klientom stałą opiekę nad ich stronami internetowymi. Często spotykaną sytuacją w wielu firmach jest to, że strona internetowa jest istotnym źródłem klientów, ale także usprawnia działanie przedsiębiorstwa (np. sklepy internetowe), ale nie opłaca się zatrudniać informatyka, który tylko raz na jakiś czas będzie musiał podjąć jakieś prace na stronie.

Oferujemy zryczałtowaną jak i jednorazową formę rozliczenia.

Jeśli na Państwa stronie dużo się dzieje i wymaga ona częstych aktualizacji i zmian – proponujemy zryczałtowaną comiesięczną formę rozliczenia. Natomiast jeśli zmiany nie zdarzają się często – dobrym rozwiązaniem będzie jednorazowa opłata za każdą zmianę na stronie, rozliczana na podstawie faktury VAT.

Ile kosztuje utrzymanie i prowadzenie strony internetowej?

Koszt uzależniony jest od rodzaju i zakresu prac jakie chcą nam Państwo zlecić, z tego powodu stworzenie jednolitego cennika dla tego zakresu usług było by rzeczą bardzo karkołomną, wręcz niewykonalną. Dlatego najlepszym sposobem na określenie kosztów takich działań, będzie skontaktowanie się z nami i określenie potrzeb. Na tej podstawie sporządzimy indywidualną wycenę usługi utrzymania Państwa strony internetowej.

Proszę pamiętać o podaniu adresu strony w formularzu!

Typowe usługi dla utrzymania strony internetowej

Prezentujemy najczęściej wykonywane przez nas usługi, które realizujemy dla naszych klientów w ramach utrzymania ich stron internetowych.

1

Dodanie aktualności na stronę, wstawienie wpisu na blog firmowy.

Firmy, które często wprowadzają nowe towary lub usługi do oferty, chwalą się tym między innymi na swojej stronie internetowej. Taka wzmianka może być w postaci krótkiego news’a na stronie głównej lub jeśli firma prowadzi blog – w postaci rozbudowanego wpisu w którym można zmieścić dużo więcej treści i zdjęć co dodatkowo pozytywnie wpływa na widoczność strony w wyszukiwarkach. Nasza firma realizuje takie usługi dla firm aktywnie budujących swój wizerunek w Internecie.

2

Dodanie filmu, zdjęcia lub innych multimediów na stronę.

Obsługujemy również firmy, które intensywnie dokumentują proces wytwarzanie towaru, który oferują albo też usług, które świadczą. Najczęściej jest to albo nagranie wideo albo album zdjęć prezentujących proces powstawania krok po kroku. Czasami zdarzy się też konieczność dodania dodatkowej dokumentacji czy wymaganych prawem i przepisami załączników. Oferujemy tego typu usługi polegające na uzupełnianiu strony internetowej o nowe zdjęcia, filmy czy dokumenty.

3

Zmiana danych adresowych, danych kontaktowych pracowników i innych informacji organizacyjnych.

Czasami na stronie firmowej zachodzi konieczność drobnej aktualizacji. Najczęściej są to zmiany dotyczące danych adresowych przedsiębiorstwa, numerów kont, dodanie lub usunięcie numeru telefonu albo aktualizacja informacji kadrowych czy też zmiana cenników, jeśli dana firma oferuje usługi lub towary o zmiennych cenach. Wszystkie te modyfikacje i zmiany nie stanową dla nas żadnego problemu więc jeśli zajdzie taka potrzeba na Państwa stronie – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.