< chcemiecstrone.pl />

strony internetowe | programowanie | web development

< chcemiecstrone.pl />

strony internetowe | programowanie | web development

Modernizacja i przebudowa stron internetowych

Jeżeli Państwa strona internetowa:

Wiemy co z tym zrobić! Zachęcamy do pokazania nam obecnej wersji swojej strony Internetowej a my wykonamy bezpłatny audyt i zaproponujemy rozwiązania.

Mamy doświadczenie w odzyskiwaniu dostępu do porzuconych stron!

Czasami zdarza się, że wykonawca strony Internetowej zaprzestał działalności, nie ma z nim kontaktu lub ignoruje nasze prośby o dane dostępowe. Niejednokrotnie mieliśmy z tym do czynienia i wiemy jak pomóc. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Ile kosztuje przebudowa strony internetowej?

Koszt przebudowy strony internetowej ciężko jest określić z góry gdyż przede wszystkim zależy to od zakresu prac jakie są do wykonania. Ważnym czynnikiem jest też technologia w jakiej strona została wykonana, czy jest to statyczna strona HTML, czy może bazodanowy system zarządzania treścią (CMS). Najprościej będzie gdy skontaktują się Państwo z nami i przedstawią swoją stronę oraz wymagania wobec niej.

Proszę pamiętać o podaniu adresu strony w formularzu!

3 najczęstsze scenariusze i działania

Poniżej przedstawiamy trzy najczęściej spotykane scenariusze, które przytrafiają się gdy nasi klienci zwracają się do nas z prośbą o pomoc w modernizacji ich strony Internetowej.

1

Strona internetowa jest już przestarzała i nie wszystko działa na niej poprawnie. Nie wyświetla się dobrze na urządzeniach mobilnych.

Jakie działania podejmujemy?
Najczęściej jest to gruntowna przebudowa strony polegająca na zrobieniu jej “od nowa”. W wielu przypadkach nie opłaca się odświeżać kodu przestarzałej strony gdyż technologie w nim użyte, też bywają niekompatybilne z nowoczesnymi wymaganiami Internetu. W takim przypadku budujemy nową stronę od podstaw używając najnowszych technologii. Jeśli styl starej wersji jest dobrze skomponowany staramy się go odwzorować na nowo powstającej stronie, ale jeśli życzą sobie Państwo inaczej – możemy także przeprojektować cały styl tak aby nowa wersja strony byłą zupełnie świeżym tworem.

2

Na stronie trzeba zmienić kilka rzeczy, zaktualizować niektóre informacje albo dodać lub usunąć kilka podstron.

Jakie działania podejmujemy?
Tutaj sprawa wydaje się być prosta pod warunkiem, że posiadają Państwo dane dostępowe do zarządzania  stroną. Nie ma dla nas znaczenia czy jest ona oparta o system zarządzania treścią (tzw. CMS) czy też zbudowana jest na sztywnym szablonie HTML. Po uzyskaniu dostępu do strony naniesiemy wskazane przez Państwa zmiany. Natomiast jeśli nie posiadają Państwo dostępu do zarządzania stroną, jesteśmy w stanie pomóc takie dane odzyskać. Posiadamy doświadczenie w wielu systemach CMS (WordPress, Joomla, Drupa, Presta Shop) ale równie dobrze radzimy sobie z czystym kodem HTML, CSS czy PHP – dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę prawie każdej strony internetowej.

3

Była kiedyś strona internetowa, ale od jakiegoś czasu nie działa i nikt się tym nie interesował. Jednak teraz przydało by się aby znowu działała.

Jakie działania podejmujemy?
Przyczyn takiej sytuacji jest co najmniej kilka i od tego zależy nasza reakcja na dany problem. Do najczęstszych należą zaniedbania polegające na nieprzedłużeniu domeny pod którą znajdowała się strona. Kolejnym często spotykanym zaniedbaniem jest nieopłacenie na czas serwera, na którym utrzymywana była strona internetowa i jej pliki. Najbardziej skomplikowane i najmniej pożądane jest połączenie dwóch powyższych czynników. W każdym z przedstawionych wyżej problemów najważniejszy jest czas – im później zaczniemy działać tym gorzej, choć przerabialiśmy przypadki gdzie po 3 latach udawało się odzyskać za równo domenę jak i pliki z serwera i uruchomić stronę na nowo.