< chcemiecstrone.pl />

strony internetowe | programowanie | web development

< chcemiecstrone.pl />

strony internetowe | programowanie | web development

Opinie naszych klientów

Z dumą informujemy, że nasza firma zdobyła tytuł:
najlepsi-oferteo-2021
Opinie z google.pl
Zobacz więcej na naszym profilu Google:
Wiedza i profesjonalizm. Świetny kontakt oraz indywidualne podejście do tematu pozwoliło na stworzenie strony internetowej, dostosowanej do potrzeb i oczekiwań klienta. Gorąco polecam współpracę z Panem Kamilem!
Karolina Pawlicka
studio-mamplan.pl
five-stars-testimonial
Profesjonalizm wykonania zlecenia i wsparcie po wykonaniu usługi, to coś co trudno znaleźć u innych. Polecam serdecznie!
Joanna Lis
nadpotliwoscdloni.pl
five-stars-testimonial
Zleciłem wykonanie nowej wersji strony mojej firmy. Poszło bardzo szybko i sprawnie. Bardzo dobry kontakt i szybka reakcja oraz wprowadzanie zmian. Strona w 2 tygodnie była gotowa. Serdecznie polecam!
Rafał Cipirski
ratonzabudowy.pl
five-stars-testimonial
Strona wykonana szybko i poprawnie. Świetny kontakt. Właściciel wychodzi naprzeciw potrzebom klienta oraz proponuje dodatkowe rozwiązania. Polecamy.
Kancelarie Prawne Karnatowski Wierzchowska
kpkw.eu
five-stars-testimonial
Konkretna firma. Cieszę się że zapytałem u nich o wycenę, bo gdzie indziej o mały włos bym przepłacił i to dużo za rzeczy, które jak się okazało nie były mi wcale potrzebne albo przynajmniej nie teraz. Uczciwie polecam.
Edward Nowakowski
Zadowolony klient
five-stars-testimonial
Kamil zrobił profesjonalnie stronę internetową, sklep oraz inne projekty informatyczne. Szczerze polecam. Wkrótce następny/następne 😉 Dzięki takiej obsłudze, świat się zmienia pozytywniej 😉
Ryszard Duda
goldenshapeltd.co.uk
five-stars-testimonial
Wysoki poziom i rzetelność. Zaledwie dwa spotkania i kilka telefonów wystarczyło aby moja strona ukazała się w Internecie. Kamil dobrze rozumie klienta nawet gdy ten do końca sam nie wie czego chce. Po prostu przekazałem materiały, trochę pogadałem a po tygodniu miałem gotową stronę!. Polecam!
Krzysztof Wojtkowski
climbandwork.pl
five-stars-testimonial
Serdecznie polecam współpracę z tą firmą. Bardzo dobry kontakt, szybka reakcja na zgłaszane zmiany i rzetelność. Strona wykonana w terminie. W razie czego mogłem liczyć na sugestie i pomoc w sprawach na których się nie znam. Polecam każdemu kto się zastanawia.
Arkadiusz Parma
sigmabrzeg.pl
five-stars-testimonial
Rzetelne i rzeczowe podejście do tematu. Zlecenie zrealizowanej zgodnie z umową i bez żadnych poślizgów. Z czystym sumieniem polecam - profesjonaliści.
Daisy Genius
Zadowolona klientka
five-stars-testimonial
Ostatnia wersja mojej strony powstała ponad 10 lat temu i w niczym nie przypominała nowoczesnych stron mojej konkurencji. Potrzeba zmiany była bardzo duża ale nigdy nie było na to czasu aż znajomy polecił mi usługi Kamila, który powiedział czego ode mnie potrzebuje a reszta przebiegła szybko i sprawnie. Jestem zadowolony i na pewno będę polecał!
Sebastian Szczygielski
nina-meble.pl
five-stars-testimonial
Moja stara strona była na bezpłatnym hostingu co mi nie wystarczało ze względu na ograniczone możliwości. Zwróciłem się do firmy chcemiecstrone.pl o pomoc w przeniesieniu treści i zbudowaniu nowej strony. Cóż mogę powiedzieć - wszystko tak jak miało być terminowo i rzeczowo, bezproblemowo wnoszone zmiany zarówno w wyglądzie jak i obsłudze strony, fachowe porady oraz rzetelne wprowadzenie w nowy sposób działania i prowadzenia strony. Duży pozytyw!
Łukasz Dukat
disartfoto.pl
five-stars-testimonial
Wysoki poziom i rzetelność. Polecam!
Brandon Krzewicki
Zadowlony klient
five-stars-testimonial
Opinie z oferteo.pl
Zobacz więcej na naszym profilu Oferteo:
chcemiecstrone.pl